Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Якость

Всю продукцію ми отримуємо від європейських виробників. Виробники фільтраційного обладнання та витратних матеріалів проводити повний комплекс робіт з постійного контролю на всіх етапах, починаючи від проектування та закінчуючи випробуваннями готової продукції. У 2004 році на головному підприємстві було впроваджено систему менеджменту якості, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Впровадження системи управління якістю дозволило покращити якість менеджменту, полегшити взаємодію всіх бізнес-процесів, і як наслідок – підвищити ефективність роботи підприємства в цілому. Найжорсткіший контроль впроваджень у виробництві - продукція, що виготовляється, піддається ретельному контролю на всіх проміжних стадіях виготовлення.
 
Після виробництва всі фільтруючі елементи проходять відмивання від органічних і механічних забруднень деіонізованою водою і піддаються 100% контролю на цілісність з використанням сучасних приладів. Мембранні фільтруючі елементи періодично піддаються випробуванням на бактеріальну та токсикологічну безпеку. Кожному елементу, що фільтрує, присвоюється індивідуальний номер і номер партії з набором типових характеристик. Ці дані наносяться на етикетку виробу, індивідуальний паспорт на виріб, а також в інформаційну базу даних підприємства.
 
Матеріали, що використовують у конструкції фільтрів, пройшли тести на біологічну безпеку, мають мінімальну кількість екстрагованих компонентів і допущені до контакту з внутрішньовенними препаратами та продуктами харчування. Вся випущена продукція має повний комплект науково-технічної документації та необхідні сертифікати.
 
На території України вся продукція має сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідіміологічної експертизи. Клієнти компанії отримують повний комплект документів, необхідних для сертифікації обладнання СЕС. Купуючи продукцію та витратні матеріали для фільтрації у компанії «Технофільтр-Україна», ви можете бути впевнені у високому якості обладнання. Якщо вам потрібна докладна інформація про нашу компанію, пропонуємо зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.