Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Якость

Питання якості мають в компанії першорядне значення. Ми докладаємо всіх зусилль для того, щоб гарантувати споживачеві високу якість нашого устаткування.

Всю продукцію ми отримуємо від НВП "Технофільтр". Виробник фільтраційного устаткування і витратних матеріалів проводить повний комплекс робіт з постійного контролю на всіх етапах - від проектування до випробувань готової продукції. У 2004 році на головному підприємстві було впроваджено систему управління  якістю, відповідну міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Це дозволило поліпшити якість управління і полегшило взаємодію всіх бізнес-процесів, а в результаті -  підвищилася ефективність роботи всього підприємства. Найсуворіший контроль був впроваджений у виробництві, де продукція, що випускається, піддається ретельному контролю на всіх проміжних стадіях її виробництва.

Після випуску всі фільтруючі елементи відмиваються від органічних і механічних забруднень деіонізованою водою і ретельно перевіряються на цілісність за допомогою  сучасних приладів. Мембранні фільтруючі елементи регулярно піддаються випробуванням на бактерійну і  токсикологічну безпеку. Кожному фільтруючому елементу привласнюється індивідуальний номер і номер партії з набором типових характеристик. Ці дані вносяться  до індивідуального паспорта на виріб, в інформаційну базу даних підприємства і позначені на етикетці.

Перед використанням в конструкції фільтрів матеріали проходять тести на біологічну безпеку. Ці матеріали містять  мінімальну кількість компонентів, що екстрагуються, і дозволені для контакту з внутрішньовенними медичними препаратами і продуктами харчування. Вся вироблена  продукція забезпечена повним комплектом науково-технічної документації і необхідними сертифікатами.

На території України вся продукція має сертифікати відповідності і висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Клієнти компанії отримують повний комплект документів, необхідних для сертифікації устаткування в СЕС. Купуючи продукцію і витратні матеріали для фільтрації в компанії "Технофільтр-Україна", ви можете бути впевнені у високій якості устаткування. Якщо вам потрібна детальніша інформація про нашу компанію, пропонуємо вам зв'язатися з нами у будь-який зручним спосіб.