Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Реалізовані проекти

Кампанія "Технофільтр-Україна" пропонує для алкогольної й безалкогольної промисловості сучасні технологічні схеми фільтрації й очищення. Так для підприємств лікеро-горілчаної промисловості ми пропонуємо систему "платинової фільтрації", використання якої дозволяє поліпшити органолептичні показники горілок і сортувань.

При використанні системи "платинової фільтрації" можливе виключення вугільних колон з виробничого процесу горілки. Така заміна дає підприємствам ряд переваг:

  • помітне поліпшення якості відфільтрованого продукту за органолептичними показниками;
  • установка "платинової фільтрація" компактна і як наслідок - мобільна;
  • простота обслуговування як при заміні фільтруючих елементів так і при запуску й зупинці в перервах виробництва;
  • висока швидкість фільтрації.

Багато лікеро-горілчаних заводів на території України, Росії, Молдавії, які використовують установку "платинової фільтрації" переконалися в поліпшенні якості відфільтрованого продукту. Одна група клієнтів використовує установку в складі "класичної схеми", коли установка розміщається після вугільних колон, а друга група підприємств - повністю виключає використання вугільних колон з технологічного процесу виробництва горілки. В обох випадках підприємства одержують однаково високий результат фільтрації.

Разом з інститутом Укрнііспиртбіопрод для кожного підприємства проводиться тестова фільтрація на зразках, запропонованих заводом, з наступною дегустацією на заводі й в інституті. При необхідності, можливе проведення заходів для одержання хімічного аналізу води й хромотограми спирту з підготовкою рекомендацій для одержання продукту високого класу.

Більш докладно з установкою "платинової фільтрації" ви можете ознайомитися на цій сторінці або зв'язавшись із фахівцями нашої компанії..