Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Місія компанії

Ми вважаємо, що в сучасному швидкоплинному світі кожній компанії необхідно мати постійні принципи, які дозволять їй успішно існувати і розвиватися. Ми визначили для  себе декілька цілей, до яких наша компанія рухатиметься за будь-яких обставин. Ці цілі – місія нашої компанії.

Нашу компанія було засновано командою однодумців, які хотіли створити власний бізнес. Саме власна справа «примушує» людину розвиватися і рухатися вперед. Минулі роки, успішні проекти довели, що ми змогли виконати поставлене завдання. Доказ цього – ексклюзивне право представляти інтереси НПП «Технофільтр» на території України.

Друга мета – постачання якісної продукції. Ми не випадково вибрали партнером саме НПП "Технофільтр". В цій компанії ми побачили родинні принципи і прагнення до постійного вдосконалення. Сьогодні ми пропонуємо фільтраційні установки, витратні матеріали для фільтрації, не гірші за європейські аналоги, а за деякими параметрами навіть перевершують їх, наприклад, за ресурсом. Причому, вартість продукції, що поставляється, істотно нижча за європейські аналоги. Географічна близькість партнера дозволяє оперативно поставляти устаткування і витратні матеріали для фільтрації. Можливо, кожен з перерахованих чинників окремо не є визначальний, але їх повна комбінація дозволила нашій компанії отримати серйозну конкурентну перевагу на ринку.

Є приказка "Першу половину життя чоловік працює на ім'я, а другу половину життя – ім'я працює на людину". У повсякденній роботі ми повністю дотримуємось цього принципу. І сьогодні велика частина нових клієнтів приходить до нас за рекомендацією наших постійних клієнтів.

І, нарешті, остання мета нашої місії – турбота про вітчизняного споживача. Ми живемо в Україні і хочемо, щоб наша країна стала краще. У своїх постачаннях ми використовуємо лише якісні матеріали, комплектуючі і витратні матеріали. Якість продукції, що поставляється, в обов'язковому порядку підтверджується висновком санітарно-епідеміологічної  експертизи і сертифікатами відповідності. Наша компанія постійно співробітничає з Укрніїспіртбіопрод – провідним науково-дослідним інститутом в галузі спиртних напоїв. Ми прагнемо зробити все від нас залежне, аби наші клієнти були упевнені у високій якості нашого фільтраційного устаткування.