Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Послуги

Наша компанія пропонує широкий перелік послуг для нових та постійних клієнтів. Ми є серйозною компанією і розглядаємо послуги як невід'ємну частину кожного постачання обладнання або витратних матеріалів для фільтрації. Ми прагнемо постійної та довготривалої співпраці - у нашій особі ви знайдете надійного партнера. Нижче ми коротко опишемо найпопулярніші послуги нашої компанії.
 •     Пробна фільтрація для підприємства замовника. Деякі клієнти вважають за краще провести пробну фільтрацію, отримати результати аналізів лабораторії і тільки після цього приймати рішення про придбання фільтраційної установки. Наша компанія постійно співпрацює з УкрНДІспиртбіопрод, при необхідності ми надаємо допомогу у проведенні аналізів відфільтрованої продукції в УкрНДІспиртбіопроді.
 •     Вибір оптимальної системи фільтрації. Асортимент продукції нашої компанії представлений широким переліком фільтраційних установок та витратних матеріалів. У деяких випадках фахівцю, який ніколи не стикався з подібними системами, важко зробити оптимальний вибір. Фахівці нашої компанії проведуть вивчення вашого підприємства, технологічного процесу та його особливостей та запропонують вам оптимальний варіант системи фільтрації.
 •     Пуско-налагоджувальні роботи. Будь-яке обладнання вимагає, щоб його встановлення та монтаж проводили фахівці. Кожен з технічних фахівців нашої компанії пройшов навчання на головному підприємстві і має успішний досвід запуску обладнання, що поставляється.
 •     Навчання технічного персоналу замовника. Наявність кваліфікованого персоналу у своєму штаті забезпечує високу якість фільтрації продукції. Тому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам провести навчання одного чи кількох співробітників.
 •     Обслуговування в рамках гарантійного та післягарантійного терміну. У разі виникнення будь-яких питань ми готові допомогти нашим клієнтам. Найчастіше питання, яке нам доводиться вирішувати - підбір витратних матеріалів за зміни в технологічному процесі або використання сировини від нового постачальника.
 •     Консультації У будь-який час наші клієнти можуть отримати професійну консультацію менеджера або технічних фахівців.

Якщо Вам потрібна консультація з питань, пов'язаних з фільтрацією - Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми постараємося відповісти вам у найкоротші терміни.

Клієнти – найкраща рекомендація будь-якої компанії. За списком клієнтів відразу можна оцінити і компанію, і унікальність запропонованих нею рішень. Кожна компанія прагне мати у своєму послужному списку лідерів. Адже саме лідери «задають тон» у розвитку усієї галузі. Нижче ми представили лише деяких найвідоміших клієнтів нашої компанії.
 •     При виготовленні вина: ТМ «Шабо», Вінконцерн, Фризант, Інкерманський завод марочних вин, Вінконцерн.
 •     У пивоварінні: «Оболонь», Радомишль, Роздільне пиво.
 •     У медичній галузі: Біолік, Фармак, Фармацевтична фабрика Здоров'я, Фарматрейд, Маріупольська фармацевтична фабрика, Дослідний завод ДНЦЛС.

У переліку продукції нашої компанії представлені унікальні установки для срібної фільтрації, які дозволяють значно покращити органолептичні властивості готового напою. А також широкий набір фільтрувальних дисків та патронних фільтруючих елементів, які використовуються для:
 •     попереднього (грубого) очищення води, харчових рідин, медичних розчинів;
 •     тонкої (передстерилізаційної) фільтрації;
 •     стерилізуючої фільтрації медичних та біологічних препаратів;
 •     «полірування» (надання блиску) у лікеро-горілчаних продуктів (вино);
 •     фільтрації, аж до стерильного стану, повітря та газів.

Спектр застосування промислових систем фільтрації дуже широкий, тому в невеликій статті важко висвітлити всі можливості їх використання. Якщо вам потрібна докладніша інформація про системи фільтрації та їх можливості – просимо вас зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.