Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Послуги

Наша компанія пропонує широкий перелік послуг для нових і постійних клієнтів. Ми - серйозна компанія й розглядаємо послуги як невід'ємну частину кожної поставки устаткування або витратних матеріалів для фільтрації. Ми прагнемо до постійного й довгострокового співробітництва - у нашій особі ви знайдете надійного партнера. Нижче ми коротко опишемо найбільш популярні послуги нашої компанії.

  • Пробна фільтрація на підприємстві замовника. Деякі із клієнтів воліють провести пробну фільтрацію, одержати результати аналізів лабораторії й тільки після цього ухвалювати рішення щодо придбанні фільтраційної установки. Наша компанія постійно співробітничає з Укрндіспіртбіопрод, при необхідності ми надаємо допомогу в проведенні аналізів відфільтрованої продукції в Укрндіспіртбіопрод.
  • Підбор оптимальної системи фільтрації. Асортимент продукції нашої компанії представлений широким переліком фільтраційних установок і видаткових матеріалів. У деяких випадках фахівцеві, який ніколи не зіштовхувався з подібними системами важко зробити оптимальний вибір. Фахівці нашої компанії проведуть вивчення вашого підприємства, технологічного процесу і його особливостей, і запропонують вам оптимальний варіант системи фільтрації.
  • Пуско-налагоджувальні роботи. Будь-яке устаткування вимагає, щоб його установку й монтаж проводили фахівці. Кожний з технічних фахівців нашої компанії пройшов навчання на головному підприємстві й має успішний досвід запуску устаткування.
  • Навчання технічного персоналу замовника. Наявність кваліфікованого персоналу у власному штаті забезпечує високу якість фільтрації продукта. Тому ми завжди пропонуємо нашим клієнтам провести навчання одного або декількох співробітників.
  • Аналіз продукції клієнта в сертифікованій лабораторії. При необхідності проведення аналізу на високому рівні ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися послугами сертифікованої лабораторії в Укрндіспіртбіопрод. Наша компанія проводить всі аналізи й випробування на базі цієї лабораторії. «Український науково - дослідницький інститут спирту й біотехнологій продовольчих продуктів» був і залишається провідним центром по розробці й проектуванню нових технологій у спиртовій, лікеро-горілчаній і дріжджовій промисловості, а також впровадження нових біотехнологій комплексного використання сільськогосподарської сировини.
  • Обслуговування в рамках гарантійного й післягарантійного строку. При виникненні будь-яких питань ми готові допомогти нашим клієнтам. Найбільш часте питання, що нам доводиться вирішувати - підбор витратних матеріалів при зміні в технологічному процесі або використання сировини від нового постачальника.
  • Консультації. У будь-який робочий час наші клієнти можуть одержати професійну консультацію менеджера або технічних фахівців. 

Якщо Вам необхідна консультація з питань, пов'язаним з фільтрацією - Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним для вас способом. Ми постараємося відповісти вам у найкоротший термін.