Якісне фільтраційне обладнання та витратні матеріали для фільтрації

Компанія сьогодні

ТОВ "Технофільтр-Україна" - один з провідних постачальників готових рішень для мікрофільтрації рідин і газів на ринку України і країн СНД. Ми пропонуємо не просто фільтраційні системи і витратні матеріали для фільтрації, а сучасні технології, які дозволяють вам виробляти якісну продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Устаткування для фільтрації має найширше застосування. Ось лише деякі найбільш часто вирішувані завдання:

  • Освітлення і "поліровка" різних лікерогорілчаних продуктів
  • Фільтрація бутильованої і мінеральної води
  • Мікробіологічна стабілізація вин
  • Освітлення і стерилізація фармацевтичних і біологічних рідин, лікарських препаратів
  • Здобуття стерильного повітря, тонке очищення газових середовищ.

Компанія "Технофільтр-Україна" вже понад 7 років постачає свою продукцію підприємствам  України, Молдови, Казахстану та інших країн СНД. За цей час нашими клієнтами стали понад 200 підприємств самих різних галузей промисловості. Примітно, що в нинішніх економічних умовах продукція нашої компанії затребувана як на великих підприємствах, так і в маленьких цехах. Сьогодні продукцію "Технофільтра" успішно використовують всім відомі виробники:

  •  Винні заводи: ТМ "Шабо", Винконцерн, Фріззант, Інкерманський завод марочних вин.
  • Пивобезалкогольні комбінати: Оболонь, Радомишль, Роздільне пиво.
  • Медична промисловість: Біолік, Фармак, Фармацевтична фабрика "Здоров'я", Фарматрейд, Маріупольська фармацевтична фабрика, Дослідний завод "ГНЦЛС".

Наша компанія є ексклюзивним представником в Україні російської компанії НПП "Технофільтр". Чому ми пропонуємо устаткування і витратні матеріали від цього російського виробника? Головне науково-виробниче підприємство "Технофільтр" з 1991 року розробляє і виготовляє полімерні мікрофільтраційні мембрани, фільтруючі елементи і установки для фільтрації. За час свого існування компанія виросла і зміцніла. Всі заходи щодо нових розробок проводяться на власному підприємстві. Унікальність і високий рівень розроблених  НВП "Технофільтр" технологій підтверджені більш ніж 10 патентами. На підприємстві впроваджено систему управління якістю, що відповідає стандарту ISO 9001:2000. Всі ці чинники дозволяють виготовляти сучасну  продукцію. І ще один важливий чинник – вартість устаткування і витратних матеріалів у декілька разів нижчі за європейські аналоги, а термін служби витратних матеріалів "Технофільтр" набагато довший.

Ми надаємо нашим клієнтам всі необхідні послуги  -  від консультацій, вивчення особливостей технологічного процесу, пробної фільтрації до передачі зразків відфільтрованого матеріалу в Укрніїспіртбіопрод, а також пуско-налагоджувальні роботи і навчання персоналу замовника.

Кожна компанія, що потребує очищення або фільтрації рідин, повітря, газів відчуватиме потребу в продукції НВП "Технофільтр". До ваших послуг наші знання, досвід і бажання реалізувати черговий успішний проект. Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете дізнатися більше про можливості нашого устаткування, будь ласка, виберіть будь-який зручний спосіб зв'язку з нами.

З повагою,
компанія "Технофільтр", 
ваш надійний помічник в області фільтрації.